Blog

Balıkesirde Güneş Enerjisi ve bedava elektrik

Güneş enerji sistemleri, elektrik üretimi ve ısı üretiminde diğer enerji kaynakları içerisinde oldukça ucuz maliyetli ve zamanla geri dönüşüm sağladığında nerdeyse bedavaya enerji üretim sağlayan sistemlerdir.

Balıkesir'de bir çok evin çatısında güneş enerji panellerini görmeniz mümkün fakat bu panellerin neredeyse tamamı güneş enerjisinden sıcak su elde etmek için kullanılan güneş panelleridirler. Oysa ki bu güneş enerji panelleri elektrik enerjisi üretmek kullanılsalar az bir maliyetle bir çok evde elektrik ısınma ve daha bir çok elektrik gerektiren işte giderler zaman içerisinde ucuzlayacaktır.

Çok yeni bir sistem olan yenilenebilir enerji ve güneş enerjisinden elektrik üretimi, şimdilik maalesef tarımda, sulamada, elektiriğin ulaşmadığı yada ulaşmasının çok maliyetli olduğu yerlerde, hayvan yetiştiriciliği yapan çiftliklerde kısacası kırsalda kullanılmaktadır. Oysaki sitelerde, büyük apartmanlarda kullanılması durumunda hem üretilen fazla elektrik şebekeye aktarılarak kazanç elde edilir hemde uzun vadede bevada elektrik sahibi olunabilir. Balıkesir'de ve Türkiyede güneş enerjisinden elektrik üretimi ve yenilenebilir enerji sistemlerinin daha çok yaygınlaşması ve insanlarımızın hem bilinçlenmesi hemde temiz bir çevreye katkıda bulunmaları en büyük dileğimizdir.

Sunay Bobinaj ve Güneş Enerji Sistemleri

Devamını Oku

Balıkesir'de güneş enerjisi ile elektrik üretimi

Güneş enerjisi, temiz ve çevreyi kirletmeyen bir enerji olması sebebi ile hemde maliyet olarak uygun fiyatlarda yapılabilmesi nedeniyle günümüzde talebi artan bir enerji kaynağı haline gelmiştir. Balıkesir'de güneş enerjisi ile elektrik üretimi alanında son zamanlarda güzel gelişmeler olmakta ve bu gelişmelere Sunay Bobinaj ve Elektrik olarak öncülük etmekten gurur duymaktayız.

Güneş enerjisi ile elektrik üretimi, yenilenebilir enerjiler içerisinde maliyeti en uygun olanıdır. Oldukça uygun fiyatlara imal edilebilen bu enerji kaynağı ile bir evin tüm ihtiyaçları giderilebildiği gibi küçük işletmelerde ve tarımda oldukça iyi sonuçlar alınmaktadır.Tarım üzerine yaptığımız çalışmalarda, kurduğumuz güneş panel sistemleri ile elde ettiğimiz elektrikle çıkardığımız su debileri oldukça verimli olmakta ve tarımsal alanın sulamasında çok iyi sonuçlar almaktayız. Aynı zamanda güneş panelleri ile kurulan elektrik sistemi ile hem ucuza hemde zahmesizce hem elektrik hemde su kaynağı elde etmiş olan müşterilerimiz, temiz ve uygun fiyatlı elektriğin işlerindeki kazancı arttırdığı yönündeki verileri almaktalar.

Balıkesir'de güneş enerjisinden elektrik üretimi en uygun fiyatlara ve sorunsuz şekilde Sunay Bobinaj ve Elektrik Sistemlerinden temin edilir.

Devamını Oku

Yenilenebilir Enerji Kaynağı GüneşEnerji kaynakları içerisinde, en temiz ve sorunsuz enerji güneş enerjisidir. Fosil yakıtlar, hidro enerji ve diğer enerji kaynaklarına göre güneş enerjisi yenilenebilir olması ve az maliyet ile kurulabilmesi cazibesini arttırdığı gibi geleceğin enerji kaynakları arasında öneml bir yer edinmektedir. Yenilenebilir güneş enerji panelleri ile kurulacak elektrik sistemleri fiyatları, diğer sistemlere göre oldukça ucuz olacaktır. Bu nedenle son yıllarda bu enerji kaynağına ilgi ve talep artmaktadır.

Devamını Oku

ADRES

 • Adres: Yeni Sanayi Sitesi 19 Ağustos Caddesi No:28 Karesi / Balıkesir
 • Email: asunay@ttmail.com
 • Website: http://www.sunaybobinaj.com/
 • Telefon: 0 (266) 246-5270
  0(266) (266) 246-5516
  Fax : 0 (266) 246-5512
 • GSM : 0 (530) 408-1192

Galeri

 • 8740 Wat Mono Kristal Güneş Paneli ile Damlama Sulama ile 40 Dönüm Tarla Sulama Sistemi
 • Çamur Drenaj Pompaları sarım ve onarımı
 • Yenilenebilir enerji sistemi ile sulama
 • Güneş Enerji Panelleri ile Sulama
 • Blower Satış ve Onarımı
 • Güneş enerjisi ile çalışan dalgıç pompa çalışmaları
 • Güneş enerjisi ile çalışan 3 KW santrafiş pompa ile saatte 50 ton su
 • cw enerji telefunken panel